Spiral
Spiral

Ростові ляльки

Owl

Втомились вигадувати яскраві ідеї для весілля?

Не біда – ростові ляльки врятують Ваше свято!

Не проґавте  спеціальну пропозицію на знижку – замовляйте вже зараз!

main

Номери з ростовими ляльками– це оригінальна знахідка, яка виведе на новий рівень гумору та веселощів будь-яке свято! Кожна така постановка створена виключно для задоволення та підняття настрою глядачів! Без сумніву, такі розваги на весілля розбавлять атмосферу сміхом та подарують незабутні враження усім гостям.

Дізнатися більше

Започаткуйте новий тренд цього сезону – весільні ростові ляльки!

Каролінка

Радісний гурт дітей навколо аніматора  – це те, що тішить око батьків, адже допомагає їм безтурботно відпочивати та насолоджуватися весільним дозвіллям. Спеціальна програма для дітей дозволить отримати максимум від святкових веселощів – як батькам, так і малюкам. Розваги для дітей – це зовсім не те, чого хочеться дорослим під час активного святкування. Ми чудово знаємо про це, тому робимо так, щоб кожен отримав те, чого бажає!

Пригоди, запальні танці, безліч гумору та весільні ігри чекають на гостей Вашого святкування. Унікальні історії харизматичних ростових ляльок стануть пам’ятним подарунком молодятам!

Безумовно, ростові ляльки знаходять все більше шанувальників з кожним днем, і це не дивно. Запальні гумористичні програми та шалені танці зачарують кожного. Покваптеся забронювати свою дату та ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ!

Весілля – це свято, де можна розважитися гумористичними номерами для дорослих! Стриптиз-шоу від неперевершеної свинки Каролінки безперечно завоює серця усіх гостей. В програмі номеру: танці з гостями, жартівливий стриптиз та додаткові розваги. Свинка працює в компанії двох чарівних танцівниць. Шоу-програма на весілля від трійки красунь може стати приємним подарунком для гостей та наречених!

Семен

Кортить української тематики? Козак та козачка покажуть Вам справжні буденні клопоти у гумористичному номері. Програма налічує безліч жартів, музичний супровід і конкурси на весілля! Українські мотиви номеру – чарівний супровід молодят у щасливе сімейне життя.

Яскрава та запальна східна танцівниця – справжня прикраса вечора. Казкова атмосфера пануватиме серед присутніх під час тематичного танцю. Номер доповнюють дві неймовірні танцівниці.

doll-photo

Обмежена пропозиція

Ловіть гарячі знижки на літній сезон. Спекотні шоу-програми запалять будь-яку публіку.

doll-photo

Неповторні номери

Більше не треба думати як здивувати гостей: ростова лялька – це новинка, яка розвеселить кожного!

doll-photo

Індивідуальний підхід

Наша команда знає як знайти дорогу до Вашої усмішки!

doll-photo

Досвідчена команда

Ми – фахівці сфери веселощів та розваг, які довгий час працюють з дітьми та дорослими і постійно вдосконалюються!

doll-photo

Яскрава шоу-програма

 Неймовірні шоу постійно вдосконалювалися протягом років, щоб зробити досконалим Ваше свято!

Секрети успіху ростових ляльок на весіллі

Дорослі номери від ляльок – це неординарна розвага. Коли всі інші веселощі стали очікуваними – ростові ляльки дивують непередбачуваністю!

Кожен номер насичений гумором, тож ніхто не нудьгуватиме. Крім того, ляльки дуже фотогенічні й позують для кожного Вашого селфі. Весільна фотосесія з ляльками – лайкатимуть усі!

icon

Траплялось бачити втомлених гостей та молодят, яким не стає сил танцювати? Не цього разу! Ляльки подарують заряд позитиву кожному, а запальні танці оживлять атмосферу свята!