Spiral
Spiral

Ростові ляльки

Owl

Ростові ляльки – відомі персонажі або добре знайомі всім герої з народної творчості чи світу тварин. Костюм зшитий в повний зріст актора, який знаходиться всередині ляльки і своєю артистичною майстерністю оживляє її.
Реалістичні фігури улюблених героїв, з якими можна потанцювати, обійнятися та зробити селфі – чудове доповнення до святкової програми!

ростові ляльки

Яке шоу влаштують ростові ляльки?

Бажаєте влаштувати веселе дійство, яке припаде до вподоби малечі, звеселить дорослих і додасть нотку зворушливості в сценарій? Ростові ляльки – відмінне рішення.

Не залишайтеся осторонь конкурсів, які харизматичний персонаж влаштує на радість гостям свята. Поспішіть взяти участь, бо охочих не бракуватиме!

Серед переваг такої атракції:

  •  Гарний настрій та веселий сміх. Запальні танці та гумористичні номери – родзинки виступів акторів у лялькових костюмах. Веселий сміх та море позитиву – візитівка ростових ляльок.
  •  Інтерактивний формат. Гості свята теж долучаються до шоу, створять гарний настрій собі та іншим.
  •  Незабутня фотосесія. Спогади про феєричне свято залишаться надовго у вашій пам’яті завдяки фотосесії із зіркою вечора – ростовою лялькою, яка вразить своєю фотогенічністю.

Ростові ляльки на дитячих святах

Вчені стверджують: дорослій людині потрібно не менше 8 обіймів на день. Малюкам – ще більше. А як приємно обійняти улюбленого казкового героя, який завітав на твій День народження! Актори в костюмах пухнастих звірят теж потішать малечу.

Ростові ляльки для дітей вмить опиниться в центрі уваги. Добрий та потішний, він подарує щастя дітлахам. Проведення ігор, конкурсів та розваг на будь-який смак для іменинника та його друзів під силу ростовій ляльці.

ростові ляльки

Ростові ляльки на свято у Львові

І великі і малі знають: ростова лялька приносить неймовірний настрій та запалює свято. Гумор, харизма, доброта – головні риси кожного персонажа.

Замовити ростову ляльку у Львові на своє свято легко!

Подаруйте собі неповторне шоу  - запросіть актора в яскравому костюмі долучитися до веселощів!