Spiral
Spiral

Дитячі квести

Owl

Все частіше дорослим і дітям кортить незвичайних розваг. Ігри на свіжому повітрі та пізнавальні конкурси – дуже цікаві, але їм бракує гостроти та азарту. Ідеальним компромісом є квести для дітей. Це – розвага, яка давно заслужила любов людей різного віку по всьому світу, особливо юних чомучок. Квести для дітей, одним з найпопулярніших видів яких є міське орієнтування, – це розважальні пригодницькі ігри, під час яких учасники мандрують містом, вирішують екстраординарні інтелектуальні та логічні задачі, відгадують пізнавальні загадки, а головне – активно рухаються!

Альтернатива нудним посиденькам, квест для дітей, чудово впорається з роллю головної атракції будь-якого свята.

квести для дітей

Квести для дітей – чим вони особливі?

Організація та проведення квесту – відповідальна справа. Програма не повинна дозволити нікому нудьгувати – кожен учасник повинен почуватись комфортно та знайти те, що цікаве саме йому. Квести для дітей – це особливий напрямок дитячих розваг.

Професійні аніматори, які проводять квести для дітей мають безліч досвіду роботи з юними шукачами пригод. Вони обов’язково впораються з тим, щоб Ваша дитина залишилася максимально задоволеною таким дозвіллям. Довіртеся нам, і Ви побачите, що вільний час, проведений з користю – це не лише гуртки та настільні ігри. Сміх і веселощі на свіжому повітрі не гірше сприяють здоров’ю і здобуванню нових знань!

Центральний квест: крокуємо по Львову до нових знань

До Вашої уваги пізнавально-розважальний Центральний квест - прогулянка мальовничими куточками Львова, яка передбачає безліч цікавинок. Серед них:

  •  ознайомлення з пам’ятниками архітектури;
  •  вивчення львівських легенд та переказів;
  •  знайомство з історичною спадщиною рідного міста;
  •  креативні завдання;
  •  примірювання на себе ролей відомих постатей.

Дві години насиченої подорожі місцями, дорогими серцю кожного, навіть маленького львів’янина – чудова нагода глянути на місто під новим кутом. Ми підготували різні маршрути для допитливих істориків. Група пройде майже усю центральну частину міста. Ніякий пізнавальний факт не сховається від учасників квесту, адже на чолі групи – професійний аніматор, знавець цікавого та експерт з розваг. Захопливий і корисний, Центральний квест – ідеальний сюрприз для допитливих і активних!

квести львів

Спортивний квест: вперед до всіх розгадок!

Рух – це життя. А рухливий спортивний квест – це життя, наповнене пригодами та приємними враженнями! Представляємо вам Спортивний квест. Його учасники долучаться до:

  •  конкурсів та естафет;
  •  веселої фізкультури;
  •  рухливих ігор;
  •  розгадування заплутаних загадок;
  •  участі в конкурсах.

Залишитися осторонь просто неможливо! Ігровий запал, командний дух, веселі друзі та багато сміху: Спортивний квест принесе море позитивних емоцій. Кожен з учасників групи під керівництвом досвідченого аніматора відкриє для себе нові здібності та таланти і надовго покращить свій настрій!

Спеціальний квест: правила обираєте Ви

Хочете подарувати своїм дітлахама особливий сюрприз? Звертайтесь до нас! Ми організуємо Спеціальний квест, у якому втілимо Ваші побажання. Не залежно від того, яку локацію Ви обернете, відпочинок пройде на найвищому рівні. Захоплені і щасливі, ваші дітлахи повернуться додому з купою вражень. Давайте створимо для них неповторний день разом!

квести для дітей
дитячий квест львів
дитячий квест львів

Квести у Львові для дітей

Дітлахи мріють про неповторну родзинку на своєму святі?

Замовити квест для дітей у Львові легко!

Не витрачайте ані хвилини намарно – замовляйте квест на вподобання дитини і проводжайте юного дослідника на пошуки пригод!

Owl
Акція!