Spiral
Spiral

Оформлення дитячого свята

Owl

Без чого важко уявити оформлення дитячого свята? Торт, свічки, кульки, стрічки, постери, іграшки – неодмінні атрибути свята. Вони створюють неповторну атмосферу, яка дозволяє раз на рік пірнути в улюблену казку чи мульфільм, зробити життя яскравішим. Особливий день повинен запам’ятатися не тільки веселими розвагами, але й ексклюзивним антуражем і декором.

Оформлення дитячого дня народження – на чому варто зупинити вибір?

 Оформлення дитячого дня народження наповнює буденність неповторними барвами, та залишає теплі спогади на згадку. Тематичні крамниці пропонують величезний асортимент святкового декору. Ми порадимо, на які аксесуари для дитячого дня народження варто звертати увагу перш за все.

Оформлення дитячого свята

Готуючись до дитячого свята варто дотримуватись чотирьох правил:

  • Легкість. Декорації для свята не повинні бути громіздким та мати велику вагу. Малята можуть травмуватися під час активних ігор, якщо підібрати важкі прикраси.
  • Безпечність. Матеріали, з яких виготовлені аксесуари не повинні нести жодної загрози. Особливо це стосується оформлення дитячого столу на День народження.
  • Доцільність. Ваше дитя у захваті від поні? Недоречно буде прикрашати кімнату атрибутикою Трансформерів.
  • Формат вечірки. Захопливий квест чи солодкий стіл? Ігри на свіжому повітрі чи вдома? Декор дитячого свята залежить від нюансів.
Оформлення дитячого свята
Оформлення дитячого свята

Оформлення столу на дитяче день народження

Прикрасити стіл на дитячий день народження – справа не проста. Адже потрібно не лише подати апетитні страви вибагливим маленьким гостям, а й привабливо сервірувати стіл.

Атрибути улюблених героїв стануть чудовим доповненням святкового декору. Тістечка та печиво дозволяють робити кондитерські експерименти з формою і кольором. Кольорову гаму підтримують посуд, серветки та скатертина. Іменні картки – для дорослих, а от картки з мульгероями потішать друзів іменинника.

Кульки, плакати, квіти, гірлянди з паперу, прапорці та стрічки – професійний декоратор допоможе створити ідеальну композицію, спираючись на смаки та вік іменника чи іменинниці.

Оформлення столу на дитяче день народження
Оформлення столу на дитяче день народження
Оформлення столу на дитяче день народження

Замовити оформлення дитячого свята у Львові легко!

Вигадливий і естетичний декор дитячого свята – справа професіоналів.

Якщо батьки звертаються до знавців своєї справи, то можуть бути впевнені: свято буде продумане до деталей – від капелюшків для гостей до плаката з іменем винуватця свята.

Не проґавте шанс замовити оформлення дитячого свята у Львові!

Замовити