Spiral
Spiral

Дитячий Новий рік

Owl

Наближається найчарівніше свято року Новий рік! Чи були наші дітки чемними? Що принесе їм Святий Миколай з Ангеликом чи Дід мороз зі Снігуркою? Дітки старанно готуються до зустрічі з улюбленими героями…
Зі святковою новорічною програмою наші герої прийдуть до вас у школу чи дитячий садочок. Можливо, Віхола-Завірюха чи Снігова Королева стануть їм на заваді? Але ж на допомогу прийдуть ваші маленькі помічники, і всі разом ми переможемо холод і темряву. У наших залах буде святково, тепло і затишно. І звичайно ж будуть там подаруночки, а малеча затамує подих у захваті, чекаючи на них!

Експрес-привітання від Діда Мороза та Снігуроньки: 10 -15 хвилин

Завірюха – хурделиця за віконцем стелиться, а по ній ще й на санчатах виїжджає бородатий наш жаданий Дід мороз! Він прийде до вас до хати з привітанням до маляток, подарує сміх та радість й подарунків цілий міх для великих і малих. З новим роком!!!

Експрес-привітання від Миколая і Ангелика: 10 -15 хвилин

На дворі холодно, а ваші дітки з нетерпінням чекають Святого Миколая…
Експрес-привітання від Св. Миколая та Ангелика – це незабутня казкова мить –знайомство з самим Миколаєм! Малеча зможе допомогти Миколаю вибратися із снігових заметів та розповісти улюблений віршик чи заспівати пісеньку. Ну і звичайно ж, довгоочікувана мить отримання подарунка! Шануйтеся та будьте чемними!!! До вас поспішає Святий Миколай!