Spiral
Spiral

Майстер-класи для дітей

Owl

Батьки готові докласти максимальних зусиль для розвитку навичок своєї дитини. Розкриття талантів – не менш важливе. Майстер-класи для дітей – чудовий спосіб не лише гарно провести час, але й навчитися новому. Дружня атмосфера, ігрова форма заняття та захоплива тематика дитячого майстер-класу ідеально сприяють приливу натхнення!

майстер класи для дітей

Досвідчені матусі та татусі знають, що на майстер-класі малюк заряджається позитивними емоціями, а на додачу розвиває дрібну моторику, логічне мислення та творчі здібності. Ці вміння неодноразово знадобляться в навчанні та повсякденному житті. Залишається обрати лише той майстер-клас, який найбільше до вподоби Вашій дитині.

Прикраси своїми руками

Подарунок, виготовлений власноруч – це щирий прояв любові. Застосувати уяву, потішити рідних приємним сюрпризом та збагатити свою колекцію яскравих дрібничок допоможе майстер-клас для дітей «Прикраси своїми руками».

Широкий вибір матеріалів, яскраві барви та допомога досвідчених майстрів підштовхнуть до створення шедеврів. Витвори юних митців – це справжній політ дитячої фантазії, якому ми завжди радо сприяємо. Отримайте частинку тепла разом зі зворушливим подарунком, котрий дитина виготовила власними руками.

Майстер-класи для дітей
Майстер-класи для дітей

Наукове шоу

Нові ньютони та енштейни вже серед нас! Нехай дехто з них ще носить кумедний рюкзачок до школи та проводить дозвілля з улюбленими мультиками – науковий потенціал не дрімає! Для того, щоб наслідком не стала домашня катастрофа з довгим прибирання потому, довірте розкриття  талантів професіоналам.

Наукове шоу – це цікава розвага та захопливий майстер-клас в одному флаконі. Ваші дітлахи відчують себе справжніми вченими та зануряться у світ дослідів та експериментів. Враження, отримані майстер-класі заохотять дитину до найголовніших відкриттів: власних можливостей та віри в себе.  

Майстер-класи для діточок
Майстер-класи для діточок
Майстер-класи для діточок

Ліплення з соленого тіста

Діти часто приходять на кухню не лише у пошуках смаколиків, але й матеріалів для творчості. І якщо вдома не завжди вдається розгорнути цілу кулінарну «студію», то на кулінарному майстер-класі для дітей всі творчі пориви юного митця будуть реалізовані повністю. Солене тісто – ідеальний матеріал для перших експериментів.

Дітлахи вловлюють образи у своїй уяві та втілюють їх у виробах. Кулінарний майстер клас допоможе максимально проявити свої художні навички. Досвід, здобутий у юному віці може посприяти вибору хобі, або навіть стати стимулом для вибору професії. Розпочніть знайомство з кулінарією весело та творчо!

Майстер-класи для дітей
Майстер-класи для дітей
Майстер-класи для дітей