Spiral
Spiral

Дитячі шоу програми

Owl

Веселі та захоплюючі шоу для малюків різного віку, супроводжені яскравим тематичним реквізитом у виконанні досвідчених запальних аніматорів! Оберіть цікавий варіант для своєї дитини і пориньте разом з нею у:

Ексклюзивне тесла-шоу

Абсолютно нове «Тесла-шоу» з чарівними котушками Ніколи Тесла! Ми пропонуємо вам унікальну можливість насолодитися неймовірним блискавичним перфомансом. Тесла-шоу - це ретельно розроблене і безпечне дійство, яке складається з захоплюючих експериментів зі світлом та управлінням блискавкою!Ніякого обману, ніякої ілюзії - все по-справжньому.

Захват від крижаних чудес у кріо-шоу:

Одного разу наш професор подорожував загадковою північною країною і познайомився з чарівною істотою – це був північний Крижаний Дракон. Дракон прикрашав своє помешкання чудернацькими льодовими фігурками і крижаними скульптурами, що зачаровували погляд.
– А чи можу я показати таку дивину діточкам з усього світу? – запитав професор.
Своїм магічним подихом дракон подарував нашому професору силу заледеніння і тепер кожна дитинка може насолодитися дивами крижаної імперії дракона.
Кріо-шоу – це крижана казка для ваших діточок. Холодним подихом дракона можна заморозити абсолютно все. Кожен з учасників шоу за допомогою нашого професора зможе випробувати льодовий подих дракона!

Захоплюючі інтерактивні досліди та експерименти, які пропонує шалений професор у науковому шоу:

В одному львівському дворику жив дивакуватий професор. Він дуже любив свою науку і усілякі досліди. Але одного разу крізь шибку він побачив сумних діточок і замислився: а що би я міг подарувати їм, щоби потішити їх? Спершу майнула думка перевдягнутися клоуном та жонглювати вибуховими кульками. Потім –показувати малечі дресированих чудовиськ, або навчити дітей мові жестів гігантських мадагаскарських лемурів. Та ось раптом… Еврика!!! Покажу-но я діточкам свої неймовірні досліди та експерименти! Вперед!
Наукове шоу – це унікальна розвага для дитячого свята. В нашій лабораторії завжди цікаво та неймовірно весело. З шаленим професором нечувана фантастика стає дійсністю. Тут можна побачити дракона або викликати джина, навчити літати столові прибори і багато-багато іншого…

Шоу мильних бульбашок

Одного разу Королева-бульбашка вирішила прогулятися своїми володіннями. Найбільше вона любила подорожувати по своєю країною разом з веселою малечею. Вона піднялася високо-високо, аж до хмаринок, і хотіла там луснути від щастя феєрверком мильних бризок, які привели б дітей у захват. Але цього разу Відьма-бульбашка зі своїми подругами вирішила завадити Королеві-бульбашці. І тепер їй потрібна допомога малюків у боротьбі із злючою Відьмою-булькою…