Spiral
Spiral

Аквагрим

Owl

Аквагрим у Львові набуває шаленої популярності. Це зрозуміло по дитячих личках на Днях народженнях, святах та фестивалях. Тому його ще називають фейс-артом. За допомогою пензля художника малюк може перетворитися в улюбленого персонажа чи грайливе звірятко – все залежить від побажань замовника. Незабутнє перевтілення завдяки аквагриму подарує позитивні емоції!

аквагрим львів

Аквагрим: переваги

Батьки довго зважують нову ідею, перш ніж втілити її у життя. Аквагрим заслужив довіру багатьох із них. Так само, як і любов дітей. Шальку терезів на користь фейс-арту переважили:

  • Простота. Техніку легко застосувати на святі, де б його не проводили: вдома, в кафе чи в парку.
  • Економність. Коштує таке задоволення небагато, а радості від нього – маса. Не потрібно купувати масок та костюмів – перевтілення відбувається за лічені хвилини.
  • Ексклюзивність. Кожна нова вечірка дарує чаду нову роль.

Безпека та аквагрим

Фарби на водній основі, якими розмальовують дитячі щічки, - найвищої якості. Матеріали для аквагриму – гіпоалергенні. Професійні візажисти, які давно стали бажаними гостями на дитячих святах, прискіпливо обирають косметику.

Аквагрим легко наноситься та миттєво висихає – дуже зручно для непосид. Кілька хвилин – і можна повертатися до ігор в новому образі. Яскраві кольори милують око і друзів, і батьків; стійка фарба дозволить довго не виходити з ролі. Після вечірки зняти малюнок допоможе вода або звичайні вологі серветки.

Застережень щодо застосування фейс-арту зовсім небагато. Наявність подряпин, відкритих ранок та прищиків на личку підказують: варто відкласти ідею з фейс-артом до наступного разу.

аквагрим львів

Розмаїття образів: аквагрим для фантазерів

Чадо марить роботами і супергероями? Планує стати на борт космічного корабля й познайомитися з прибульцями? Чи навпаки – його вабить барвиста екзотика далеких островів, густих джунглів?

Для кожного мрійника знайдеться свій аквагрим. Хлоп’ятка та дівчатка мають безліч ідей, які допоможе втілити майстерний візажист. Вже за кілька хвилин кімнату чи майданчик заповнять тигренята, бетмени, метелики, русалоньки, дракони та феї.

аквагрим львів
аквагрим львів
аквагрим львів

Замовити аквагрим у Львові легко!

Ваш малюк не впевнений, чий образ на себе приміряти? Не біда! Наші майстри аквагриму не забудуть прихопити із собою каталог. З його допомогою дитина легко обере саме той макіяж, який їй найбільше до вподоби. Веселий настрій гарантований!

Не проґавте шанс замовити аквагрим у Львові на дитячу вечірку!

Подаруйте дітлахам можливість стати частиною казкового світу й втілити витвори своєї уяви в реальність!